Szanowni Państwo.

Chcąc jak najlepiej wypełniać swoją misję i otoczyć najlepszą opieką naszych klientów, w zaistniałej sytuacji oddajemy nieodpłatnie do Państwa dyspozycji Konsultantów, Trenerów oraz osoby współpracujące, które chętnie podzielą się swoją wiedzą z obszaru, w którym się specjalizują.

Propozycja tematów konsultacji biznesowych online oraz telefonicznych prowadzone przez naszych trenerów:

Zachęcamy do kontaktu, życząc dużo zdrowia i pogody ducha.

Cezary Handziuk wraz z zespołem GET Training

Zuzanna Handziuk

Lekarz medycyny. Absolwentka lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie jestem Rezydentką specjalizacji ginekologii w WUM w Warszawie. Ostatni semestr moich studiów odbyłam uczestnicząc w rotacjach klinicznych w USA - University of Rochester, NY. W firmie GET Training pracuję od 6 lat. Zajmuję się projektowaniem szkoleń i warsztatów dla Przedstawicieli Medycznych i Farmaceutycznych a także obsługi pacjenta / klienta w zakładach opieki zdrowotnej.

Kamil Tarnawski

Certyfikowany psychoterapeuta, absolwent socjologii o specjalności praca socjalna Uniwersytetu Jagiellońskiego, europejskiej pracy socjalnej Uniwersytetu w Portsmouth (Wielka Brytania), pedagogiki o specjalności pedagogika resocjalizacyjna z interwencją kryzysową Akademii Ignatianum.

Magdalena Stokłosa

Specjalista ds. BHP oraz Inspektor Ochrony PPOŻ.; ponadto absolwentka kierunku filologia rosyjska i obecnie studentka kierunku prawo. Na co dzień świadczę usługi z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa pracy. Zajmuję się dostosowaniem warunków pracy do obowiązujących przepisów prawa dotyczących ochrony zdrowia i życia ludzi, wraz z kompleksowym opracowaniem dokumentacji (również w języku rosyjskim oraz angielskim). Ponadto oferuję doradztwo z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska. Zachęcam do konsultacji związanych nie tylko z szeroko pojętym bezpieczeństwem, ale również z zakresu prawa pracy, co także stanowi przedmiot świadczonych przeze mnie usług.

Paweł Skwarczowski

Absolwent UJ, MBA AE Kraków Manager zarządzający od 25 lat firmami o strukturze rozproszonej. Specjalista w zakresie change management. Wyprowadza firmy ( zespoły) z kryzysu. Motywuje i zapobiega wypaleniu zawodowemu. Wiele lat doświadczenia w pracy dla firm z kapitałem niemieckim Obecnie dyrektor operacyjny w branży retail. Zapalony tenisista amator, poliglota i miłośnik ludzi wszystkich. Każda znajomość to nowa przygoda, więc zapraszam do kontaktu.

Jacek Dulczewski

20 lat doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej. Obecnie pełni stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Obsługi klienta w wiodącej firmie poligraficznej w Europe. Spędził ponad 10 lat w Rosji budując rynek sprzedaży dla jednej czołowych amerykańskich firm listy top 500 fortune. Pasjonuje się sportami zimowymi (narciarstwo biegowe, skitouring i narciarstwo alpejskie) i jest wytrwałym rowerzystą. Na bicyklu przebył słynną japońską Shimanami Kaido http://www.hiroshima-cycling.jp/shimanami-kaido. Zna biegle rosyjski i angielski.

Sebastian Łagun

20 letnie doświadczenie w obszarach informatyki. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Języków Obcych. Student 3 roku Prawa w Wyższej Szkole Humanitas, Specjalista Loss Prevention. Poza szerokim spectrum wsparcia w problematyce informatycznej zapewnia wsparcie związane z ochroną firm przed utratą korzyści oraz zapobiegania stratom finansowym w projektach inwestycyjnych i utrzymania parku technologicznego. Realizuje usługi doradcze w obszarze negocjacji umów, planowanych i nieplanowanych zakupów, wyszukania źródeł oszczędności. Osobom fizycznym proponuje usługi wsparcia w działaniach związanych z nieplanowaną potrzebą odstąpienia lub zawieszenia działania związanego z wykonaniem umów zlecenia, umów o dzieło, umów najmu, umów dzierżawy, umów organizacji wypoczynku, umów pochodnych do wymienionych.

Aleksander Petrys

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierunek prawo. Obecnie pracuję w Kancelarii Kochański&Partners w Dziale Arbitrażu Inwestycyjnego oraz Nieruchomości. jednocześnie odbywam aplikację adwokacką przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Warszawie. W pełni koncentruję się na rozwoju nowych umiejętności i wiedzy w wielu różnych aspektach prawnych. Głównym obszarem zainteresowań jest arbitraż, spory sądowe, nieruchomości, a także white collar crimes oraz inne sprawy karne.

Klaudia Radwan Wołek i Rafał Wołek

Proponujemy konsultacje i wsparcie w branży ubezpieczeniowej. Chętnie pomożemy osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym w dobrze najlepszych rozwiązań i produktów. Współpracujemy min. z Ergo Hestia, Allianz, Generali, Warta, PZU, Aviva, InterRisk, Compensa, Loyds.